Zakład Pogrzebowy FENIX prowadzi swoją działalność w Słupcy przy Placu Szkolnym 2.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu przygotowań i obsługi pogrzebu oraz kremacji dla różnych wyznań i religii niezależnie od regionu i miejsca zgonu danej osoby. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala nam zapewnić Rodzinom, które stanęły przed bolesną stratą, na spokojne i bezstresowe załatwienie ceremonii pogrzebowej.

Kiedy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna i bolesna chwila gdy ktoś kochany, najbliższy twemu sercu, odejdzie do wieczności, służymy pomocą i radą. Jesteśmy do dyspozycji przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Każdy nasz klient jest traktowany w sposób wyjątkowy. Dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Staramy się pomagać pogrążonej w żalu Rodzinie, wyręczając ją z prawie wszystkich formalności urzędowych, sakralnych i cmentarnych, stanowiących nieodzowną część organizacji pochówku.

Staramy się, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, kładąc szczególny nacisk na terminowość, fachowość i sprawność wykonywania usług. Zapewniamy godne traktowanie zmarłych i szacunek w tej dostojnej chwili. Posiadamy do dyspozycji 3 nowoczesne karawany marki Mercedes.

Cenimy sobie zadowolenie, szacunek i cześć Rodziny zmarłego, dlatego staramy się, aby oprawa ceremonii pogrzebowej była profesjonalna pod każdym względem.